a
HomeSEKTÖRLERZamansız ve sofistike: Chromica Feroe

Zamansız ve sofistike: Chromica Feroe

Zamansız ve sofistike: Chromica Feroe

Cosentino’nun ünlü mimar ve tasarımcı Daniel Germani iş birliğiyle geliştirdiği yenilikçi ultra kompakt yüzeyi Dekton’un Chromica koleksiyonu, yaşam alanlarını minimalist bir tarzda yeniden yorumluyor. Koleksiyonun en özel parçalarından biri de ilhamını doğanın keşfedilmeyi bekleyen derinliklerinden alan Feroe!

Derinlik ve tazelik hissi

Koyu yeşil tonu ve mat yüzeyiyle sofistike bir karaktere sahip olan Feroe, yaşam alanlarına derinlik ve tazelik kazandırıyor. Sade ve zarif alanlar tasarlamak için ideal bir çözüm sunan Feroe, Dekton’un dekoratif yüzeylerdeki etkileyici yönünü bir kez daha gösteriyor. Zamansız bir üslupla tasarlanan yüzey, geleneksel ve çağdaş görünümün eşsiz uyumunu aynı tasarımda buluşturuyor.

Doğa şartlarına karşı üstün direnç

Doğanın gizemini yansıtan Feroe, Chromica koleksiyonundaki diğer yüzeyler gibi hem iç hem de dış mekanlarda uygulanabiliyor. Porselen, cam ve kuvars ham maddeleri kullanılarak oluşturulan yüzey, UV ışınlarına, çizilmelere, lekelere ve sıcaklıktaki ani değişikliklere karşı üstün direnç gösteriyor. Dayanıklılığı ve kolay bakım özelliği ile ilk günkü görünümünü uzun yıllar boyunca koruyan Feroe, geniş format plaka ve kalınlık çeşitleriyle konut projelerinden ticari ünitelere kadar tüm alanlara kusursuz uyum sağlayarak mekanların havasını değiştiriyor.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.