a
HomeYAZARLARYILIN EN’LERİ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

YILIN EN’LERİ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

YILIN EN’LERİ ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Ekonomize Dergisi ve Ankara Sesi Gazetesi işbirliğinde Yılın En’leri Ankara’da düzenlenen özel bir ödül töreni ile sahiplerini buldu. Alanlarında yılın en iyisi seçilen kişi ve kuruluşların belirlendiği tören bu yıl farklı bir etkinliğe de imza attı. Ana teması ‘Kadının Gücü’ olarak belirlenen bu yılki etkinlikte, Türk toplumunda kadının siyasetten ekonomiye, sanattan medyaya kadar yönlendirici, uzlaştırıcı ve yaratıcı deneyimlerine ışık tutuldu.

Medyamize Grup bünyesinde yayınlanan Ekonomize Dergisi ve Ankara Sesi Gazetesi işbirliğiyle artık geleneksel hale gelen Yılın En’leri ödül töreni,görkemli bir geceye ev sahipliği yaptı.  Ekonomi ve medyanın zirvesindeki isimlerin ödüllendirildiği geceye, çok sayıda siyasetçi ve bürokrat katıldı.

Törende inşaattan lojistiğe, AVM’lerden gayrimenkulcülere kadar birçok sektörde başarılı olanlara ödülleri takdim edildi.  Başarılı gazeteci, televizyoncu ve sporcuların da ödüllendirildiği tören, iş, siyaset, sanat, cemiyet ve medya dünyasını bir araya getirdi. Törene AK Parti Ankara Milletvekili Barış Aydın ile AK Parti Çankaya Belediye Başkan Adayı Amber Türkmen de katılım gösterdi. Oldukça renkli geçen gecede, ödül alanlar sahneye tek tek çağrıldı.

11 YILDIR BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

Medyamize Grup Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Kadir Gürbüz, sürdürülebilir büyümenin ve kurumsallaşmanın her zamankinden daha önem kazandığı günümüzde, Yılın En’leri Ödüllerini 11 yıldır gerçekleştirerek bir başarıya imza attıklarını söyledi. Dr. Kadir Gürbüz, bu yıldan itibaren törenin konseptinde önemli bir değişikliğe gittiklerini, artık Yılın En’leri ödül töreninin her yıl farklı bir tema altında gerçekleşeceğini anlattı.

Bu yılki temanın ‘Kadının Gücü’ olarak belirlendiğini ifade eden Dr. Kadir Gürbüz, “İstiklal mücadelemiz, Nene Hatun başta olmak üzere parmağındaki alyansını mücadele için feda eden güçlü kadınlarımızla kazanıldı. Cumhuriyetin temeli, bu ülkeye inanan kadınlarımızla atıldı. Ve Türkiye geleceğe yine kadınlarımızın desteğiyle umutla bakıyor. Güçlü kadınlar güçlü Türkiye mottosuyla, bu yılki temamızı ‘Kadının Gücü’ olarak belirledik” diye konuştu.

Kadına değer veren toplumların geliştiğine ve yükseldiğine dikkat çeken Dr. Kadir Gürbüz,  “Ödül töreni öncesinde düzenlenen panelde, Türk toplumunda kadının siyasetten ekonomiye, sanattan medyaya kadar yönlendirici, uzlaştırıcı ve yaratıcı deneyimlerine de ışık tutuldu. Alanında güçlü kadınlar, yeni nesillere yol gösterecek deneyimlerini panelimizde paylaştı” diye konuştu.

BÜYÜK TÜRKİYE HEDEFİ

Bu tür kurumsal yarışmaların kazananlar için hem motivasyon hem de prestij kaynağı olduğunu hatırlatan Dr. Kadir Gürbüz, “Büyük Türkiye hedefine ulaşmak, topyekün verimli bir şekilde çalışmak, üretmek ve inovatif yöntemlerle gelişimi sürdürmekten geçiyor. Bu konuda çalışan markaların ve kişilerin bir nebze olsun motive edilmesi gerektiğine inanıyoruz. İşte bu bilinç ve farkındalıkla 11 yıldır Yılın En’leri Ödül Töreni’ni düzenliyoruz” diye konuştu.

Törende ödül alan Japonyanın Türkiye Büyükelçisi AkioMiyajima, iki ülkenin güçlü bir bağı olduğuna değinerek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın iki ülke ilişkisine önem verdiğini söyledi. Miyajima, bu doğrultuda ilişkilerin ve ziyaretlerin daha da artacağını ifade etti.

İnovasyondan verimliliğe, hızlı büyümeden kurumsallaşmaya kadar pek çok alanda yeterlilikleri değerlendirilerek belirlenen Yılın Enleri Ödülleri, şu kategorilerde verildi.

İŞ DÜNYASI ÖDÜLLERİ

YILIN GENÇ KADIN GİRİŞİMCİSİ ÖDÜLÜ    MERVE AĞAÇLI
ANKARANIN EN BAŞARILI ÇELİK İMALAT FİRMASI ÖDÜLÜ    YBS METAL
YILIN EN  INTERAKTİF  BİLİŞİM FİRMASI ÖDÜLÜ    BHS GROUP
GIDA SEKTÖRÜNDE YILIN EN BAŞARILI İŞ KADINI ÖDÜLÜ    İPEK ÜSTÜNDAĞ
YILIN BAŞARILI HAT KOLEKSİYONCUSU ÖDÜLÜ    EBUBEKİR METE
KADININ GÜCÜ SOSYAL GİRİŞİMCİLİK ÖDÜLÜ    İLKAY DEMİRDAĞ
YILIN BAŞARILI ARAŞTIRMA TAKİP FİRMASI    DAT GROUP
TAMAMLAYICI SCOUTİNG İLE FUTBOL EKONOMİSİNE KATKI ÖDÜLÜ    ÜMİT HAKAN KARAKAYA
YILIN EN İYİ ÇEVRESEL GÜVENLİK SİSTEMLERİ ÖDÜLÜ    DOĞAN TEL ÖRGÜ

MEDYA ÖDÜLLERİ

KÜLTÜRLERARASI TANITIMA KATKILARINDAN DOLAYI BAŞARI ÖDÜLÜ           GÖNÜLLÜ ELÇİLER PROGRAMI – TRT
YILIN BAŞARILI KADIN  TV PROGRAMCISI ÖDÜLÜ                                                HANDE FIRAT
YILIN BAŞARILI GAZETECİSİ ÖDÜLÜ AYHAN AYDEMİR
YILIN BAŞARILI GAZETECİSİ ÖDÜLÜ OSMAN ALTINIŞIK
YILIN BAŞARILI GAZETECİSİ ÖDÜLÜ DENİZ GÜREL
YILIN BAŞARILI GAZETECİSİ ÖDÜLÜ FERİT PARLAK
YILIN BAŞARILI ERKEK TV MUHABİRİ ÖDÜLÜ AHMET MELİK TURKEŞ
YILIN BAŞARILI KADIN  TV MUHABİRİ ÖDÜLÜ FULYA ÖZTÜRK
YILIN EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN TÜRKÇE POP RADYOSU RADYO BEYAZ
YILIN EN İYİ NOSTALJİK RADYOSU ÖDÜLÜ CRI RADYO
YILIN EN BAŞARILI MAGAZİN HABERİ ÖDÜLÜ ÖMÜR SABUNCUOĞLU
ONLARIN ÖYKÜSÜ KİTABINDAN DOLAYI SOSYAL SORUMLULUK ÖDÜLÜ ÖMÜR SABUNCUOĞLU
YILIN BAŞARILI GAZETECİSİ ÖDÜLÜ HAKAN UÇ
YILIN BAŞARILI GAZETECİSİ ÖDÜLÜ TALAT DOYMUŞ
YILIN BAŞARILI GAZETECİSİ ÖDÜLÜ BÜLENT AYDEMİR
YILIN BAŞARILI ERKEK  TV PROGRAMCISI ÖDÜLÜ ERCAN GÜRSES
YILIN EN BAŞARILI KADIN HABER SPİKERİ HÜLYA YÜREKLİ SELONİ
Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.