a
HomeGÜNDEMYılın en iyileri seçiliyor: Ana Tema Güçlü STK, Güçlü Türkiye

Yılın en iyileri seçiliyor: Ana Tema Güçlü STK, Güçlü Türkiye

Yılın en iyileri seçiliyor: Ana Tema Güçlü STK, Güçlü Türkiye

12 yıldır başarıyla bu ödülleri dağıttıklarını kaydeden Medyamize Grup Başkanı Dr. Kadir Gürbüz, “Büyük Türkiye hedefi için çalışan markaların ve kişilerin bir nebze olsun motive edilmesi gerektiğine inanarak, bu ödülleri dağıtıyoruz” dedi.

Medyamize Grup bünyesinde yayınlanan Ekonomize Dergisi ve Ankara Sesi Gazetesi işbirliğiyle artık geleneksel hale gelen Yılın En’leri Ödül Töreni için geri sayım başladı. Alanlarında yılın en iyisi seçilen kişi ve kuruluşların belirleneceği törenin bu yılki ana teması ‘Güçlü STK, Güçlü Türkiye’ olarak belirlendi.

Ekonomi ve medyanın zirvesindeki isimlerin belli olacağı ödül töreni Nisan ayında Ankara’da gerçekleşecek. Törende inşaattan lojistiğe, AVM’den gayrimenkule kadar birçok sektörde zirvenin sahipleri belli olacak. Başarılı gazeteci, televizyoncu ve sporcuların da ödüllendirileceği tören, medya ve spor camiasında da heyecan yaratacak.

Yılın En’leri Zirvesi Ödül Töreni için hazırlıklarını tüm hızıyla sürdüren Medyamize Grup Başkanı Dr. Kadir Gürbüz, günümüzde sürdürülebilir büyümenin ve kurumsallaşmanın her zamankinden daha önem kazandığı belirterek, Yılın En’leri Ödüllerini 12 yıldır gerçekleştirerek bir başarıya imza attıklarına dikkat çekti. Gürbüz, bu yıldan itibaren törenin konseptinde önemli bir değişikliğe gittiklerini, artık Yılın En’leri Ödül Töreni’nin her yıl farklı bir tema altında gerçekleşeceğini dile getirdi.

Pek çok alanda yeterlilikler değerlendiriliyor

Yılın En’leri Ödülleri için kişi ve kuruluşların inovasyondan verimliliğe, hızlı büyümeden kurumsallaşmaya kadar pek çok alanda yeterliliklerinin değerlendirmeye alındığını anlatan Gürbüz, “Marka ve firmalar, Değerlendirme ve Danışma Kurulu tarafından elemeden geçiriliyor. Daha sonra ödüle aday gösterilen isimler arasında ‘Yılın Enleri’ belirleniyor” dedi.

Bu tür kurumsal yarışmaların kazananlar için hem motivasyon hem de prestij kaynağı olduğunu hatırlatan Gürbüz, “Büyük Türkiye hedefine ulaşmak, topyekün verimli bir şekilde çalışmak, üretmek ve inovatif yöntemlerle gelişimi sürdürmekten geçiyor. Bu konuda çalışan markaların ve kişilerin bir nebze olsun motive edilmesi gerektiğine inanıyoruz. İşte bu bilinç ve farkındalıkla 12 yıldır Yılın En’leri Ödül Töreni’ni düzenliyoruz” diye konuştu.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.