a
HomeGÜNDEMSHOPSTARWOMEN.COM’DAN KADINLAR GÜNÜNDE KADINLARA ANLAMLI HEDİYE!

SHOPSTARWOMEN.COM’DAN KADINLAR GÜNÜNDE KADINLARA ANLAMLI HEDİYE!

SHOPSTARWOMEN.COM’DAN KADINLAR GÜNÜNDE KADINLARA ANLAMLI HEDİYE!

Kasım 2020’de Demet Sabancı Çetindoğan liderliğinde kurulan, Türkiye’nin girişimci ve üreten kadınlarının ürünlerini satışa sunan shopstarwomen.com, yurt içinden sonra yurt dışına da satış yapmak için gerekli operasyonel ve teknik alt yapıyı Mart ayı içerisinde tamamlıyor!

 

Bugün itibariyle 250’den fazla tedarikçi, 9.000’e yakın ürün ile kısa sürede dijital pazar yerleri arasında dikkat çeken bir yer alan shopstarwomen.com, yöredeki üreticiden globalde markalaşan girişimci kadına kadar odağında kadın girişimcileri tutarak kadınların iş hayatındaki görünürlüğüne destek olmayı hedefleyerek yola çıktı. Mart 2021 itibariyle bu hedefine yeni bir boyut ekleyerek yurt dışı satışlarını için gerekli alt yapıyı hazırladı, teknik testlerin tamamlanmasını takiben sistemi 15 Mart itibariyle aktive etmeyi planlıyor.

 

Özellikle Türklerin yoğun olduğu Almanya, Hollanda gibi ülkelerin yanısıra Türkiye ve Türk kültürüne yakın Azerbaycan gibi ülkelerden de yoğun bir ilgi bekleniyor. Böylelikle kadınlarımıza ekonomik destek sağlanırken,ülkemizin ve değerlerimizin global alanda tanıtımına da katkı sağlanması hedefleniyor.

 

Demet Sabancı Çetindoğan: “Bizler bu toprakların kadınları olarak, her biri çok değerli olan yörelerimizde ve illerimizde el emeğimizi, fikirlerimizi üretime dönüştürüyoruz. Herkesi canlı, renkli ve interaktif www.shopstarwomen.com web sitemize bekliyoruz. Kadınlara destek olmak isteyen herkesi sitemizden alışveriş yapmaya davet ediyoruz.  Kadınların iş hayatındaki varlığını destekleyen tüm dernek, vakıf gibi kurumlar da e-ticaret sitemizden kurumsal toplu alışverişler yaparak Türkiye’nin üreten kadınlarına destek olabilirler.” diyerek projeye destek istedi.

Yörelerden kadınların Shopstarwomen.com ile ilgili çektiği videolara,  Demet Sabancı Çetindoğan ve shopstarwomen  görseline  aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

 

https://www.shopstarwomen.com/

https://we.tl/t-qjKEu7lte3

https://youtu.be/Nuh6M7Rw3Z8

https://youtu.be/2fE6zEhCUTc

https://youtu.be/Y2REf7Pn2gQ

https://youtu.be/w1UtfUSi1cg

https://youtu.be/0waQq4wg3XI

https://youtu.be/BN9Zb_oUJvo

https://youtu.be/Bflg0jsBNQg

https://youtu.be/zuFhzVNwzf4

https://youtu.be/0tvaCFVJPho

https://youtu.be/WvlUgkOX1Sw

https://youtu.be/AiIk_H61KLM

Shopstarwomen.com Hakkında:

Shopstarwomen.com, bugüne kadar yurt içinde ve yurt dışında, farklı sektörde varlığını gösteren, girişimci kimliği ile birçok yeniliğe imza atan, sosyal sorumluluk projeleriyle tanınan iş insanı Demet Sabancı Çetindoğan başkanlığında e-ticaret dünyasınagirdi.Türkiye genelinde kadın üreticileri bir araya toplayarak Türk kadınının el emeği, göz nuru ürünlerinin satışına aracılık eden shopstarwomen.com kadına destek, ülkeye destek amacıyla yola çıktı.Bu noktada shopstarwomen.com; hem üreticilerin hem de yörenin tanıtımını yapan, ürünleri satışa sınan, yöreye özel tarifler ve üretici kadınların hikayelerinin yer aldığı farklıbir sitedir. Gıda, yöresel ürünler, aksesuar, ev dekorasyon, kadın giyim, aksesuar, ayakkabı&çanta, çocuk ve kozmetik gibi pek çok farklı kategori yer almaktadır.

 

 

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.