a
HomeYAŞAMSevgililer Günü’nde sevginizi ifade etmenin yolları Tchibo’da

Sevgililer Günü’nde sevginizi ifade etmenin yolları Tchibo’da

Sevgililer Günü’nde sevginizi ifade etmenin yolları Tchibo’da

Sevgiler Günü yaklaştı. O’na en büyük hediyeniz sevginiz olsa da ihtiyacı olan ya da onu mutlu edecek bir hediye ile kalbinizdeki yerini hatırlatabilirsiniz. Bu özel gün için konforlu, şık ve fonksiyonel hediye seçeneklerini bir araya getiren Tchibo sevdiğiniz kişiye en güzel ve anlamlı hediyeyi bulmanıza yardımcı oluyor.

Sevdiklerinizle kahve tutkunuzu paylaşın

Tchibo’nın Kahve Aşkına Koleksiyonu’ndan King ve Queen Sweatshirt’ler tam çiftlere göre… Farklı sloganlar ile kadın ve erkek için ayrı ayrı hazırlanan bu yumuşacık kahve aşkı sweatshirt modelleri hem birbirine hem de kahveye aşık olanlar için mükemmel bir hediye olabilir.

Şık ve göz alıcı aksesuarlarla şımartın

Dekoratif kalp figürlü şık Kırmızı Eldiven, her zaman trend bir hediyedir. Bu eldivenlerle elleri hiç üşümeyecek ve soğuk eller tarihte kalacak. Yumuşacık, koyun derisinden Deri Eldiven ise rüzgar ve soğuğu dışarda bırakarak sevgilinizi en soğuk havalarda bile daha konforlu hissettirecek. Krom kullanılmadan tabaklanmış sığır derisinden Deri Cüzdan da fonksiyonel hediyeleri tercih edenler için. Mont ve pantolon cebi için hazırlanan bu klasik model klasikten vazgeçmeyen erkekler için tarz bir arkadaş olacak. Kadınlar için ise Siyah Cüzdan hayat kurtaracak. Kılıfındaki metal bileşenlerle çok şık gözüken bu cüzdan alışveriş arabası almak için ekstra bir aparata da sahip. Onu yağmurdan koruyacak bir hediye düşünenler ise Kalpli Şemsiye ile harika bir sürpriz yapabilir. Bu otomatik çanta boy şemsiye, bir düğmeyle çok rahat bir biçimde açılıp kapandığından pratik olmasıyla da dikkat çekiyor.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.