a
HomeSEKTÖRLERSelpak Deluxe Serisi ile hijyen ve yumuşaklık bir adım önde!

Selpak Deluxe Serisi ile hijyen ve yumuşaklık bir adım önde!

Selpak Deluxe Serisi ile hijyen ve yumuşaklık bir adım önde!

Yenilikçi bakış açısıyla sektörde ilklere imza atan Selpak’ın son teknolojileri kullanarak geliştirdiği Deluxe serisi, benzersiz özellikleriyle ön plana çıkıyor. Türkiye’de ilklere imza atan seri, Selpak Deluxe Re-Fresh, Selpak Deluxe Pamuk Katkılı Tuvalet Kağıdı ve Selpak Deluxe Bambu Kağıt Havlu ürünlerini içeriyor.

Selpak Deluxe Re-Fresh ile kötü kokulara elveda

Selpak Deluxe Re-Fresh Tuvalet Kağıdı, çeşitli altyapı sorunları veya lodos nedeniyle banyolarda oluşan gider, rutubet gibi hoş olmayan kokuları yok ediyor. Banyodaki kötü koku moleküllerini havada yakalayıp yok ederek, ortama mis gibi kokular yayıyor.
 

Yumuşaklıkta bir numara

Türkiye’nin en yumuşak tuvalet kağıdı olma özelliğine sahip olan Selpak Deluxe Pamuk Katkılı Tuvalet Kağıdı, suya dayanıklı olma özelliği ile de ön plana çıkıyor. Kolay parçalanmayan ve uzun süreli kullanım sağlayan Selpak Deluxe Pamuk Katkılı Tuvalet Kağıdı, Türkiye’nin en yumuşağı unvanını sonuna kadar hak ediyor.
 

Selpak’ın en dayanıklı kağıt havlusu

Selpak Deluxe Bambu Kağıt Havlu, mutfaktaki temizlik alışkanlıklarını değiştirmeye hazırlanıyor. Selpak Kağıt Havluya göre yüzde 50 daha dayanıklı yapıya sahip olan Selpak Deluxe Bambu Kağıt Havlu, mutfaktaki zorlu temizlik işlerinde bile kullanılabiliyor. Pratik olmasının yanı sıra yıkayıp sıkarak bir kez daha kullanıma imkan veren yapısıyla da ev ekonomisine destek oluyor.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.