a
HomeSEKTÖRLERDoğadan ilham alın, doğayı evinize taşıyın

Doğadan ilham alın, doğayı evinize taşıyın

Doğadan ilham alın, doğayı evinize taşıyın

Yeni yıl yeni başlangıçlara kucak açmanın tam zamanı. İşe, duvarlarınıza doğa esintili renkler, dokular ve biraz eğlence katmakla başlayabilirsiniz. Yenilikçi anahtar ve priz ürünleriyle evlerin dekorasyonlarını tamamlayan Günsan, 2020 dekorasyon trendlerine uygun, ev dekorasyonunda fark yaratacak tasarımlar sunuyor.
 

Yeşil tonları duvarlara farklı bir renk katacak

Yeşilin her tonu evde kendinizi doğaya yakın ve iyi hissetmenizi sağlayacak. Günsan’ın Radius Design serisinde yer alan Country anahtar modeli, yeşilin en minimal tonu ve dekoratif çiçek deseniyle yaşam alanlarınıza ve size pozitif bir enerji verecek. Visage Amazon serisinde yer alan modeller ise ahşabın sıcaklığını ve doğallığını evlere taşıyor. Özellikle kiraz renkli anahtar ve prizler, kiraz ağacının kırmızı-kahve tonuyla hem doku hem de renk olarak dekorasyonunuza farklı ve sıcacık bir hava katabilir. Eqona Color serisindeki fıstık yeşili çerçeveler ise tasarımıyla da rengiyle de tüm dikkatleri üzerine çekmeye aday.
 

Dilediğiniz görseli anahtar prizinize yansıtın

Dilerseniz özlem duyduğunuz doğa manzaralarını ya da çektiğiniz bir doğa fotoğrafını Günsan’ın RadiusApp mobil uygulaması ve web üzerinden tasarlayarak, üretim sonrasında anahtar prizinize yansıtabilirsiniz. Uygulama Android ve IOS / RadiusApp üzerinden indirilebiliyor.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.