a
HomeSEKTÖRLER1905 AGS bir okulun daha kaderini değiştirdi

1905 AGS bir okulun daha kaderini değiştirdi

1905 AGS bir okulun daha kaderini değiştirdi

Çocuklara yönelik gerçekleştirdikleri sosyal sorumluluk projeleriyle büyük beğeni kazanan Ankara Galatasaraylı Yönetici ve İşadamları Derneği (1905 AGS), bir okulun daha kaderini değiştirdi. Önder Ata İlkokulu’na “Akıl ve Zekâ Oyunları” sınıfı açan dernek, ilkokul çocuklarının hayallerine ortak oldu.

Daha önce çeşitli devlet okullarına destekte bulunan 1905 AGS, hayata geçirdikleri sosyal sorumluluk projeleriyle çocukların hayatına dokunuyor. Okulların fiziki şartlarını değiştiren, okullara kütüphane kuran, kırtasiye desteğinde bulunan ve özel çocukların sosyalleşmelerine katkı sağlayan dernek, Önder Ata İlkokulu öğrencilerinin de hayallerini gerçekleştirdi.

Okula “Akıl ve Zekâ Oyunları” sınıfı kazandırmak için büyük emek harcayan dernek, sınıfın açılışını geçerleştirdi. 1905 AGS Başkanı Özgür Bayraktar ve Yönetim Kurulu üyelerinin yer aldığı açılışta, çocuklar mutluluklarını dile getirdi.

“Geleceğimiz olan çocuklarımız bizim için çok değerli” diyen 1905 AGS Başkanı Özgür Bayraktar, tüm çocukların eşit şartlarda eğitim görmesini temenni ederek, bu yöndeki sosyal sorumluluk projelerine önem verdiklerini kaydetti. Dernek üyeleriyle birlikte çocukların hayatına dokunacak, onları geliştirecek projeleri hayata geçirmeye özen gösterdiklerini belirten Bayraktar, çocukların yüzündeki mutluluğun her şeye değer olduğunu söyledi.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.