a
HomeGÜNDEM11. Ekonomi’nin Enleri Zirvesinde Yılın Başarılı Uluslararası Altın Resim Tasarımcısı Ödülü Çiğdem Canbakışın oldu

11. Ekonomi’nin Enleri Zirvesinde Yılın Başarılı Uluslararası Altın Resim Tasarımcısı Ödülü Çiğdem Canbakışın oldu

11. Ekonomi’nin Enleri Zirvesinde Yılın Başarılı Uluslararası Altın Resim Tasarımcısı Ödülü Çiğdem Canbakışın oldu

11 yıldır ekonominin nabzını tutan, iş dünyasını, cemiyet hayatını yakından takip eden ve bu anlamda uzun soluklu yayınlar arasında gösterilen Ekonomize, Dilay Korkmaz’ın sunumuyla Türkiye’nin önde gelen isimlerini 11. Ekonomi’nin Enleri Zirvesi Ödül Töreni’nde buluşturdu.

İş insanı Demet Sabancı Çetindoğan’ın protokol açılış konuşmasını yaptığı  ‘11. Ekonomi’nin Enleri Zirvesi Ödül Töreni ile ilgili Medyamize Group Başkanı Dr. Kadir Gürbüz, “Ödüllerde her zaman ki gibi seçici davrandık. Sloganımızda da yer aldığı gibi ‘Bu ödül hedeflerinden vazgeçmeyen herkesin…’ diyoruz. Medyamize Group olarak 13 yıldır yayın hayatını sürdürüyoruz. 11.’sini düzenlediğimiz Ekonomi’nin En’leri Zirvesi Ödül Törenimizde Türkiye’nin ekonomisine, sosyal hayatına faydalı işler yapan, başarılı iş ve siyaset dünyasının yanı sıra medyanın da başarılı temsilcilerine ödüller verdik. Bu yıl da ödüller titizlikle seçildi ve başarılı olanlar belirlendi” dedi.

Tören, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Burhan Kuzu, TİM Başkan Vekili ve İstanbul Hazır Giyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği Başkanı Mustafa Gültepe ve Yılın Başarılı Sağlık Turizmi Markası Ödülünü alan Emsey Hospital Sağlık Turizmi Grup Başkanı Mikail Sürer’in konuşmalarıyla devam etti.

Yılın Ana Teması “Sağlık Turizmi”
Medyamize Group Başkanı Dr. Kadir Gürbüz, günümüzde her zamankinden daha fazla önem kazanan sağlık sektöründeki başarılı işlerin altını bu yıl Sağlık Turizmi ana temasıyla çizdiklerini ifade etti. Yapılan açıklamalar doğrultusunda kamu bütçesinden en fazla kaynağın sağlık harcamalarına ayrıldığını belirten Gürbüz, “Sağlık harcamaları 2020’de de artmaya devam ederek 188,6 milyar TL’ye ulaşması bekleniyor” şeklinde konuştu.

Tecrübeli doktorları, son teknoloji ekipmanları ve teknik yetkinliğiyle Türkiye, sağlık turizmi alanında dünyada öne çıkarken, önümüzdeki günlerde 1 milyon yabancının ağırlanarak rekor kırılması bekleniyor. Öte yandan sağlık ve diğer sektörlerin profesyonellerini bir araya getirme hedefiyle gerçekleştirilen ödül töreni, dünyanın farklı noktalarından İstanbul’a gelecek olan misafirlerin de buluşma noktası olacak.” dedi.  Tören, birbirinden değerli isimlerin ödüllerine kavuşmasıyla sona erdi.

Share With:
Rate This Article
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.